O nás

S námi budete na horách jako doma

Jsme parta sportovních nadšenců. Cyklistika, horská turistika, lyžování a další sporty jsou nejen naší prací, ale hlavně naším koníčkem. Proto vám ve výběru sportovního vybavení poradíme nejlépe ze všech. Veškeré nabízené sportovní vybavení známe dokonale po technické stránce a odzkoušeli jsme ho sami v terénu drsného a krásného pohoří Krkonoš, Tater i Alp.

Jsme Sport Pec a naším partnerem je Intersport

Chceme pro vás to nejlepší, a proto jsme si za svého partnera vybrali Intersport Austria, od kterého jsme koupili franšízu. Díky největší obchodní organizaci se sportovním oblečením a vybavením na světě Intersport stále držíme krok s aktuálními trendy, a především si u nás vždy zapůjčíte servisované a kvalitní lyže, skialpy, elektrokola a další sportovní potřeby. Celý náš tým Sport Pec prošel odborným školením Intersportu v prodeji sportovního vybavení.

Rudolf Kopek

jednatel společnosti

Procestovali jsme se ženou kus světa, ale Pec nám přirostla k srdci. Proto jsme se rozhodli v Krkonoších otevřít prodejnu se sportovním vybavením. Díky životní změně se můžeme naplno věnovat sportu, který nás prostě baví. V naší rodinné firmě dělám vše, od plánování rozvoje společnosti až po odvoz sběru, samozřejmě na to nejsem sám. Na prodejně se s vámi rád podělím o mé zkušenosti z hor a  poradím vám, jaké vybavení si máte vybrat.

Kateřina Kopková

jednatelka společnosti

Do Krkonoš jsme se s manželem přistěhovali z Prahy před několika lety. Mám ráda přírodu, hory a sportovní aktivity, které se dají provozovat v přírodě a Krkonoše jsou ideálním místem. Ráda mám i tenis, plavání či jógu. Na kole i na skialpech ráda jezdím skrz celé Krkonoše. V Intersportu dělám, co je potřeba, hlavně administrativu, ekonomii. Na prodejně se na vás budu usmívat a snažit se vám poradit.

Karel Vránek

vedoucí prodejny a půjčovny Intersport

Narodil jsem se s lyžemi na nohou a v Peci znám každé zákoutí, i když su brňák jak poleno. V Intersportu dohlížím na to, abyste vždy dostali to, pro co jste přišli. Ať už se jedná o kvalitní sportovní vybavení v půjčovně i v prodejně, dobrou radu nebo milý úsměv. Můžete se na mě obrátit také v momentě, kdy si nebudete vědět rady s plánováním výletu.

Veronika Bendlová

stylistka prodejny

Nejraději mám houbaření v hlubokých krkonošských lesích. Spíš, než talent na sport, mám dobrý vkus. A tak vám ráda poradím, jak sladit sportovní módu a jaké trendy aktuálně frčí. Kromě zákazníků se starám i o outfity figurín, vzhled celé prodejny a její prezentace.

Kristýna Lukášková

sportovní poradce

Miluju pocit svobody, který zažijete jen na hřebenech hor. Sjezdy na snowboardu zasněženou krajinou jsou nejlepší relax. Stavte se u nás a já vám ukážu, jak se na prkně ladně pohybovat. Doporučím vám lyžařskou a snowboardovou výbavu přesně na míru. V Intersportu společně vybereme snowboard, skialpy i lyže .