O nás

S námi budete na horách jako doma

Jsme parta sportovních nadšenců. Cyklistika, horská turistika, lyžování a další sporty jsou nejen naší prací, ale hlavně naším koníčkem. Proto vám ve výběru sportovního vybavení poradíme nejlépe ze všech. Veškeré nabízené sportovní vybavení známe dokonale po technické stránce a odzkoušeli jsme ho sami v terénu drsného a krásného pohoří Krkonoš, Tater i Alp.

Jsme Sport Pec a naším partnerem je Intersport

Chceme pro vás to nejlepší, a proto jsme si za svého partnera vybrali Intersport Austria, od kterého jsme koupili franšízu. Díky největší obchodní organizaci se sportovním oblečením a vybavením na světě Intersport stále držíme krok s aktuálními trendy, a především si u nás vždy zapůjčíte servisované a kvalitní lyže, skialpy, elektrokola a další sportovní potřeby. Celý náš tým Sport Pec prošel odborným školením Intersportu v prodeji sportovního vybavení.

Rudolf Kopek

jednatel společnosti

Procestovali jsme se ženou kus světa, ale Pec nám přirostla k srdci. Proto jsme se rozhodli v Krkonoších otevřít prodejnu se sportovním vybavením. Díky životní změně se můžeme naplno věnovat sportu, který nás prostě baví. V naší rodinné firmě dělám vše, od plánování rozvoje společnosti až po odvoz sběru, samozřejmě na to nejsem sám. Na prodejně se s vámi rád podělím o mé zkušenosti z hor a  poradím vám, jaké vybavení si máte vybrat.

Kateřina Kopková

jednatelka společnosti

Do Krkonoš jsme se s manželem přistěhovali z Prahy před několika lety. Mám ráda přírodu, hory a sportovní aktivity, které se dají provozovat v přírodě a Krkonoše jsou ideálním místem. Ráda mám i tenis, plavání či jógu. Na kole i na skialpech ráda jezdím Lvím dolem nebo Zeleným potokem na Jelení louky. V Intersportu a DownTownu dělám, co je potřeba, hlavně administrativu, ekonomii. Na prodejně se na vás budu usmívat a snažit se vám poradit.

Karel Vránek

vedoucí prodejny a půjčovny Intersport

Narodil jsem se s lyžemi na nohou a v Peci znám každé zákoutí, i když su brňák jak poleno. V Intersportu dohlížím na to, abyste vždy dostali to, pro co jste přišli. Ať už se jedná o kvalitní sportovní vybavení v půjčovně i v prodejně, dobrou radu nebo milý úsměv. Můžete se na mě obrátit také v momentě, kdy si nebudete vědět rady s plánováním výletu.

Veronika Nesvedová

vedoucí prodejny DownTown

Nejraději ze všech sportů mám houbaření v hlubokých krkonošských lesích. Spíš, než talent na sport, mám dobrý vkus. A tak mě najdete hlavně v DownTownu, kde vám ráda poradím, jak sladit sportovní módu a jaké trendy aktuálně frčí. Kromě zákazníků se starám i o outfity figurín, vzhled celé prodejny a její prezentace.

Andrea Nguyenová

sportovní poradce

Mou vášní je sportovní lezení na umělé stěně. Na horách mě přitahuje božský klid. V DownTownu vám pomůžu s výběrem správného sportovního a volnočasového oblečení pro vaše oblíbené aktivity. A prozradím vám i pár tipů na výlety a krátké vycházky po hezkých místech nedaleko centra Pece.

Kristýna Lukášková

sportovní poradce

Miluju pocit svobody, který zažijete jen na hřebenech hor. Sjezdy na snowboardu zasněženou krajinou jsou nejlepší relax. Stavte se u nás a já vám ukážu, jak se na prkně ladně pohybovat. Doporučím vám lyžařskou a snowboardovou výbavu přesně na míru. V Intersportu společně vybereme snowboard, skialpy i lyže .