O nás

S námi budete na horách jako doma

Jsme parta sportovních nadšenců. Cyklistika, horská turistika, lyžování a další sporty jsou nejen naší prací, ale hlavně naším koníčkem. Proto vám ve výběru sportovního vybavení poradíme nejlépe ze všech. Veškeré nabízené sportovní vybavení známe dokonale po technické stránce a odzkoušeli jsme ho sami v terénu drsného a krásného pohoří Krkonoš, Tater i Alp.

Jsme Sport Pec a naším partnerem je Intersport

Chceme pro vás to nejlepší, a proto jsme si za svého partnera vybrali Intersport Austria, od kterého jsme koupili franšízu. Díky největší obchodní organizaci se sportovním oblečením a vybavením na světě Intersport stále držíme krok s aktuálními trendy, a především si u nás vždy zapůjčíte servisované a kvalitní lyže, skialpy, elektrokola a další sportovní potřeby. Celý náš tým Sport Pec prošel odborným školením Intersportu v prodeji sportovního vybavení.

Rudolf Kopek

jednatel společnosti

Procestovali jsme se ženou kus světa, ale Pec nám přirostla k srdci. Proto jsme se rozhodli v Krkonoších otevřít prodejnu se sportovním vybavením. Díky životní změně se můžeme naplno věnovat sportu, který nás prostě baví. V naší rodinné firmě dělám vše, od plánování rozvoje společnosti až po odvoz sběru, samozřejmě na to nejsem sám. Na prodejně se s vámi rád podělím o mé zkušenosti z hor a  poradím vám, jaké vybavení si máte vybrat.

Kateřina Kopková

jednatelka společnosti

Do Krkonoš jsme se s manželem přistěhovali z Prahy před několika lety. Mám ráda přírodu, hory a sportovní aktivity, které se dají provozovat v přírodě a Krkonoše jsou ideálním místem. Ráda mám i tenis, plavání či jógu. Na kole i na skialpech ráda jezdím skrz celé Krkonoše. V Intersportu dělám, co je potřeba, hlavně administrativu, ekonomii. Na prodejně se na vás budu usmívat a snažit se vám poradit.

Kristýna Pavelková

sportovní poradce

Jsem sportovec každým coulem, poradím vám v půjčovně jak na skialpy, lyže, prkno. Kde se v létě prohánět na e-biku, vymslím vám trasu na gravel i Mtb.
Nejen to, poradím vám, jake se vhodně obléct na daný sport a co zrovna frčí ve světě sportu a outdooru.

Zde můžeš být třeba i ty

Máš na to?

Určitě nám o sobě hodně řekneš.