Léto v Krkonoších

Představujeme Krkonoše a Pec pod Sněžkou

Zavítejte do Pece pod Sněžkou, jednoho z nejvýznamnějších turistických a sportovních center v srdci Krkonoš. Městečko si získalo svou oblibu díky krásným výhledům a je ideálním výchozím bodem pro poznání nejzajímavějších míst Krkonošského národního parku. Vyjít, vyběhnout či lanovkou vyjet na Sněžku, obdivovat Rýchorský prales nebo Černohorské rašeliniště, to jsou jen hlavní lákadla. Pec pod Sněžkou těží ze své polohy a nadmořské výšky, až půl roku je pokryta sněhovou peřinou. Na jaře a v létě je zase ideálním místem pro pěší turistiku a kolo. V sevřeném údolí Pece pod Sněžkou zkrátka najdete veškeré služby pro aktivní i wellness dovolenou po celý rok.

JAKÉ AKTIVITY LZE S NAŠÍM VYBAVENÍM PROVOZOVAT?

Trasy pro elektrokola

Elektrokola Trek Rail 9.5 SX v celopéru a krabonu, naprostá láska. Pyšní se tím nejlepším motorem na trhuu - BOSCH Performance CX, silnou integrovanou baterií BOSCH 625Wh a displejem PURION. Zamilujete se ještě víc až zjistíte, že má teleskopickou sedlovku. Skvost co musíme vyzkoušet!!!

Trasy pro gravely

Připravili jsme pro Vás 3 trasy pro kola Gravel. Nejdelší trasa má 72,6 km a věříme, že si trasu užijete. Trasy si lze stáhnout níže pod odkazem, nebo využíte tlačítko tras, které jsou hezky vyznačené v mapách.

Trasy je možné stáhnout ZDE i pomocí QR kodu.

Černohorské rašeliniště

Rýchorský prales – učaruje nejednomu fotografovi. Bizarní tvary stromů, lesní jezírka a balvany tvoří jedinečnou scenérii.

Vrchol Sněžky – musí alespoň jednou za život navštívit každý Čech. Vydejte se sem poznat nejen českou krajinu, ale i sousední polskou, která se pyšní třeba krásnými ledovcovými jezery Wielki Staw a Maly Staw.

Velká Úpa – v zimě je rájem rodinných dovolených. Nabízí skvělé podmínky pro lyžaře, snowboardisty i skialpinisty, kteří se vydávají do okolí na zimní túry. V létě je ideální čas vyrazit na velkoúpské stráně a navštívit Portášovy boudy.

Půjčovna vybavení

Kompletní vybavení
pro vaše aktivity

Vyrazit na projížďku na moderním a špičkově servisovaném kole bez starostí? To nemusí být sen – půjčte si kola, elektrokola a další sportovní vybavení pro letní aktivity u nás.