Léto v Krkonoších

Představujeme Krkonoše a Pec pod Sněžkou

Zavítejte do Pece pod Sněžkou, jednoho z nejvýznamnějších turistických a sportovních center v srdci Krkonoš. Městečko si získalo svou oblibu díky krásným výhledům a je ideálním výchozím bodem pro poznání nejzajímavějších míst Krkonošského národního parku. Vyjít, vyběhnout či lanovkou vyjet na Sněžku, obdivovat Rýchorský prales nebo Černohorské rašeliniště, to jsou jen hlavní lákadla. Pec pod Sněžkou těží ze své polohy a nadmořské výšky, až půl roku je pokryta sněhovou peřinou. Na jaře a v létě je zase ideálním místem pro pěší turistiku a kolo. V sevřeném údolí Pece pod Sněžkou zkrátka najdete veškeré služby pro aktivní i wellness dovolenou po celý rok.

JAKÉ AKTIVITY LZE S NAŠÍM VYBAVENÍM PROVOZOVAT?

Elektrokola

Elektrokola Focus si zamilujete pro jejich dvojnásobný dojezd, který zaručuje přidavná baterie T.E.C. Pack. Oslní vás výkonný pohon Shimano STEPS 8000. Rozměr kol je 27,5" Plus. Toto elektrokolo je super společník pro Vaše sportovní vyžití anebo rekreační výlety.

Kola Gravely

Okolí Pece pod Sněžkou nabízí unikátní cyklotrasy s výhledy na Krkonoše. Na kolech GRAVEL Bergamont si tyto krásy a výhledy užijete 2x více, díky lehkému rámu se jedná o opravdu výjmečné kolo. Kolo GRAVEL nezapomíná ani na kotoučové brzdy, které se vám budou hodit po vystoupaných výškových metrech, abyste v pořádku dorazili zpět do cíle.

Aktivity v Krkonoších

Černohorské rašeliniště - je nejstarší naučná stezka Krkonošského národního parku. Rašeliniště vzniklo před více než 6 000 lety a dodnes se pyšní bohatou faunou a flórou. Díky povalovému chodníku si turisté mohou bez obav projít krásné mokřady a z Hubertovy vyhlídky shlédnout panorama Krkonoš.

Rýchorský prales – učaruje nejednomu fotografovi. Bizarní tvary stromů, lesní jezírka a balvany tvoří jedinečnou scenérii.

Vrchol Sněžky – musí alespoň jednou za život navštívit každý Čech. Vydejte se sem poznat nejen českou krajinu, ale i sousední polskou, která se pyšní třeba krásnými ledovcovými jezery Wielki Staw a Maly Staw.

Velká Úpa – v zimě je rájem rodinných dovolených. Nabízí skvělé podmínky pro lyžaře, snowboardisty i skialpinisty, kteří se vydávají do okolí na zimní túry. V létě je ideální čas vyrazit na velkoúpské stráně a navštívit Portášovy boudy.

Půjčovna vybavení

Kompletní vybavení
pro vaše aktivity

Vyrazit na projížďku na moderním a špičkově servisovaném kole bez starostí? To nemusí být sen – půjčte si kola, elektrokola a další sportovní vybavení pro letní aktivity u nás.